شرکت طراحی سایت در تهران

همانطور که می‌دانید اصلی ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ نشون، طراحی سایت برای کسب و کار شماست. در واقع وب سایت رکن اصلی فروش آنلاین است و در نهایت چیزی که برای شما از فضای بازاریابی دیجیتال باقی می‌ماند همین وب سایت شماست. شرکت طراحی سایت نشون در تهران قرار دارد اما آماده همکاری با سراسر کشور است و ما مشتریانی از سایر شهرها داریم که همیشه از راه دور با یکدیگر در ارتباط بودیم. ما خیالتون رو راحت می‌کنیم….

چهار ویژگی اصلی، نشون در طراحی سایت که باید بدانید…

 • طراحی سایت اصولی و 100% نتیجه گرا

 • مسلط به فاکتورهای گوگل و بهینه سازی SEO

 • ما به پروژه شما متعهدیم…

 • زمان بندی مناسب و دقیق (on time)

hm7-13

طراحی سایت ارزان

شاید با واژه طراحی سایت ارزان مواجه شده باشید! اما باید بگم گاهی اوقات بعضی چیزهای ارزان باعث میشن که ما چندبار مجبور به هزینه بشیم و در واقع ارزان بودن همیشه به معنای کارآمد بودن نیست!

فقط داشتن یک وب سایت کافی نیست! شما باید صاحب وب سایتی باشید که قابل توسعه و رشد باشد. در نهایت همه ما انتظار داریم از وب سایت خود به فروش برسیم!

هیچکس مغازه ای در تهران اجاره نمی‌کند که فقط مغازه داشته باشد، اگر آن مغازه برای شما درآمد ایجاد نکند چه فایده ای دارد؟ طراحی سایت ارزان چیزی جز هدر دادن هزینه شما و از بین بردن زمان نیست!

در آژانس نشون، کیفیت کار اولویت‌ است پروژه های بسیاری بوده که به دلیل نامشخص بودن هدف یا استراتژی توسط ما رد شده‌اند.

نمونه کارهای ما افتخار ما هستند!

مهمترین رزومه ما نمونه کارهای طراحی سایت هستند، پروژه هایی که همگی به درآمدزایی رسیدند…

87% از کسب و کارها 2 تا 3 بار طراحی سایت می‌کنند!

آمار عجیبی به نظر می‌رسه اما اگر با دقت به اطراف خود نگاه کنید می‌بینید که بیشتر کسب و کارهایی که وب سایت طراحی می‌کنند از کار طراح سایت راضی نبوده یا بعد از مدتی اقدام به طراحی مجدد توسط شرکت دیگری می‌کنند! تازه باید به شما بگم که خود ما بسیاری از پروژه هایی که انجام دادیم کارفرما قبل تر از خدمات شرکت دیگری استفاده می‌کرده که اصلاً راضی نبوده، این ماجرا در پروژه های سئو هم همین گونه است.

اما چرا..؟ چطور ما دچار این مشکل نشویم؟

دلیل اینکه کسب و کارها 2 یا 3 بار و حتی بیشتر وب سایت خود را از اول طراحی می‌کنند این است که امروزه طراح سایت و اشخاصی که در این زمینه فعالیت می‌کنند تعداد زیادی دارند اما آیا همه این افراد تجربه کافی را دارند؟ چطور کسی که تازه با این بازار و ابزارهای طراحی سایت آشنا شده می‌تواند نیازسنجی خوبی از کسب و کار شما داشته باشد؟

حتی افرادی که چندین ساله مشغول انجام پروژه هستند هم لزوماً نمی‌توان گفت از این موضوع مستثنی هستند! حتی شرکت های زیادی در این زمینه هستند که به دلیل گسترش و افزایش سفارشات آنها، پروژه ها به مرور بی کیفیت و به دست افراد کم تجربه و آماتور سپرده می‌شوند.

اگر شما دفعه اول به خوبی تحقیق کنید و از مجموعه‌ای خدمات بگیرید که سابقه و کارنامه درخشانی داشته و قبل از هر چیزی نیاز کسب و کار شما را به درستی بررسی می‌کنند، دیگر نیاز نیست چندین بار سفارش طراحی سایت دهید، بلکه یکبار وب سایت شما راه اندازی می‌شود و اقدامات بعدی برای بازاریابی و رشد رتبه سایت شما انجام می‌شود، به هیچ عنوان نباید زمان و هزینه خود را هدر کنید! بعضی اوقات کسب و کارها به ما میگن که مهم نیست اگر n میلیون هزینه ما هدر رفته! بدتر از آن زمان ماست که این مدت هدر رفته! متاسفانه شرکت های مختلفی امروزه کار طراحی سایت انجام می‌دهند که هیچ چیزی جز سود برای آنها اهمیت ندارد.

یا حتی بعضی از شرکت هایی که در این حوزه برند یا شناخته شده هستند، دیگه کیفیت خروجی اهمیتی نداره و با توجه به شلوغی کار اصلاً پشتیبانی و پاسخگویی خوبی به مشتریان بعد از انجام سفارش نخواهند داشت! اما ما در آژانس طراحی سایت نشون، با توجه به کارنامه‌ای که در طراحی سایت از خود به جا گذاشته‌ایم، طبق مراحل زیر پروژه شما را پیگیری می‌کنیم که این مشکلات پیش نیاد.

 1. قدم اول: نیازسنجی و اهداف کسب و کار شما بررسی می‌شود.
 2. قدم دوم: نقشه راه و برنامه ریزی انجام می‌شود با هم فکری کارفرما
 3. قدم سوم: ظاهر و امکانات و پیشنهادات ارائه می شود تا شما بررسی کنید.
 4. قدم چهارم: طبق برنامه پروژه را اجرا می‌کنیم و سر زمان مشخص شده تکمیل می‌شود.
 5. قدم پنجم: آموزش های لازم ارائه می‌شود.
 6. قدم ششم: پشتیبانی از شما آغاز می‌شود…

سفارش طراحی سایت

برای ثبت سفارش طراحی سایت دو راه وجود دارد. یا فرم آنلاین را تکمیل کنید و یا با شماره تماس های ما ارتباط برقرار کنید.

 1. تکمیل فرم ثبت سفارش طراحی سایت
 2. تماس با شماره موبایل یا ثابت ما
فهرست