طراحی سایت قالیشویی
دسته بندی: توسعه

طراحی سایت قالیشویی

طراحی سایت قالیشویی یک مزیت اصلی برای شما دارد. شما را به جامعه مخاطبین بزرگتری گره می‌زند. یعنی می‌توانید از طریق وب سایت خود با مشتریان بیشتری ارتباط بگیرید و لاین جدیدی برای بازاریابی خود ایجاد کنید. در فضای اینترنت روش های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد که یکی از مهمترین روش های فعلی طراحی سایت و SEO هست. تیم نشون خیلی سریع شما رو به اهداف بازاریابی در فضای اینترنت میتونه برسونه…

 

چرا وب سایت قالیشویی راه اندازی کنیم؟

اگر شما صاحب یک قالیشویی هستید، ممکن مشتریانی را به واسطه تبلیغات مختلف کسب کرده باشید اما آیا فرصت های جذاب در اینترنت را کشف کرده‌اید؟ برای مثال زمانی که شما یک وب سایت حرفه‌ای داشته باشید افراد زیادی می‌توانند بهتر از خدمات شما و کیفیت کارتان مطلع شوند. اگر وب سایت شما سئو و بهینه سازی شود و در نتایج گوگل هم رتبه خوبی بگیرد پس مشتریان زیادی را می‌توانید در اینترنت هم کسب کنید.

برای مثال فرض کنید شخصی که به خدمات قالیشویی نیاز دارد در گوگل جستجو می‌کند: قالیشویی در محل یا قالیشویی در تهران ، اگر وب سایت شما فعال نباشد حتماً رقیبان شما در این کلمات حضور دارند و در گوگل مشتری جذب می‌کنند.

دیگر دوران پخش تراکت و تبلیغات گران قیمت محیطی گذشته، به جای اینکه شما به سراغ مشتری برین، بذارید مشتری زمانی که به خدمات شما نیاز داشت، شما را پیدا کند، این گونه ارزش بهتری هم خواهید داشت و جلوه خیلی مناسبی نزد مشتریان خواهید داشت که باعث افزایش رضایت مشتری هم خواهید شد.

کاربری که تراکت شما را اتفاقی روی ماشین خود می‌بیند چند درصد احتمال دارد که همان موقع به خدمات قالیشویی نیاز داشته باشد؟ تقریبا %0/01 اما کسی که کلمه قالیشویی فوری را در گوگل جستجو می‌کند حتماً در همان لحظه احتیاج به یک شماره قالیشویی دارد که با آن تماس بگیرد و خیلی سریع این کار را انجام دهد.

حالا متوجه منظور من شدین که در تبلیغات زمانی که مشتری سراغ شما بیاد چقدر ارزشمند تر از زمانی است که شما به سراغ آن می روید… همه کسب و کارها همین را دوست دارند.

طراحی وب سایت قالیشویی

 

اصول طراحی وب سایت برای قالیشویی

تا اینجا اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کار قالیشویی بررسی کردیم، اما یک وب سایت حرفه‌ای برای قالیشویی چه ویژگی های باید داشته باشد؟ اگر دوست دارید وب سایتی که طراحی می‌کنید نتیجه بخش هم باشد، پس این موارد را حتماً در طراحی سایت با طراح خود در میان بگذارید، ما در نشون همیشه خودمان به کارفرما این موارد را توضیح می‌دهیم.

 

1- طراحی رابط کاربری ساده

ببینید مخاطب یک قالیشویی ممکن که یک مهندس یا یک خانم خانه دار باشد، ممکن کسی که دیپلم داره دنبال خدمات شما باشه تا کسی که دکترا داره، پس باید به گونه ای این رابط کاربری طراحی بشه که کار باهاش بسیار ساده باشه، چون شما یک کسب و کار B2C هستید پس باید کاملاً همه چیز شفاف و برای همه مناسب باشد.

هیچ گاه سعی نکنید وب سایتی طراحی کنید که پیچیده و خفن به نظر برسد! در نهایت این خدمات و کیفیت کار شماست که برای مخاطب اهمیت دارد و در وب سایت شما باید این کیفیت در کار به نمایش گذاشته شود.

 

2- فرم درخواست آنلاین

یکی از بخش های اصلی یک سایت خدماتی مثل خدمات قالیشویی در محل، بخش ثبت درخواست آنلاین هست. یعنی ممکن که کاربر تمایلی به تماس در همان لحظه نداشته باشد یا در زمانی باشد که امکان صحبت کردن نداشته باشد، پس یک فرم درخواست آنلاین همه چیز را حل می‌کند، مشخصات کاربر را دریافت کنید، بعداً در زمان مناسب با آن تماس میگیرید و هماهنگی های لازم را انجام می‌دهید. همچنین ممکن در خارج از ساعت اداری مشتری به فکر شستن قالی یا فرش خود بیفتد! پس شما باید یک بخشی برای ثبت درخواست در همان لحظه برای مشتری داشته باشید.

فقط مراقب باشید که هیچ چیز بدتر از این نیست که مشتری در سایت شما درخواست ثبت کند و این درخواست نادیده گرفته شود، حالا یا مشکلات وب سایت باعث شود که درخواست او به درستی ثبت نشود! یا وب سایت به درستی این درخواست را به شما اطلاع رسانی نکند و یا هر دلیل دیگری… باید فکر همه جا را بکنید. ما در طراحی سایت مشتریان خود بسیار دقیق عمل می‌کنیم تا مشکلاتی نظیر خطای انسانی باعث نشه که حتی شما یک مشتری را از دست بدهید..

 

3- نمایش کیفیت و اعتماد سازی

حتماً فکری به حال اعتماد سازی کنید! هر وب سایتی باید مشخص باشد که پشت آن چه خبر است و چه شرکت یا تیمی در حال کار هستند؟ شما بهتره که یک تیزر هم آماده کنید که به خوبی خدمات و کسب و کار شما را معرفی کند. اگر برای ساخت تیزر نیاز به همکاری داشتید می توانید روی کمک ما حساب کنید 0 تا 100 ساخت تیزر خود را به نشون بسپارید ما کسب و کار شما را آن طور که حرفه ای باشد به تصویر می‌کشیم و خیلی کوتاه پیام شما را در قالب تصویر به مشتری منتقل می‌کنیم.

گاهی اوقات یک ویدیو یک دقیقه‌ای کاری می‌کند که میلیون ها خط نوشته نمی تواند برای شما انجام دهد. پس یکی از روش ها برای اعتماد سازی وب سایت قالیشویی همین تیزر معرفی شماست که باید به خوبی و خلاقانه ساخته شود. البته که ایده برای وب سایت قالیشویی بسیار زیاد است و روش های زیادی هم برای حرفه ای نشان دادن شما در وب سایت وجود دارد که ما فقط یکی از آنها را در اینجا معرفی کردیم.

 

4- دکمه تماس فوری

هر چه مسیر ارتباط با مشتری راحت تر باشد نرخ تبدیل مخاطب به مشتری افزایش پیدا می‌کند. بهتره که روش های ارتباطی را خیلی آسان کنید و اجازه بدین مشتریانی که خیلی سریع قصد دارند با شما تماس بگیرند، معطل پیچیدگی وب سایت نشوند، پس دکمه های تماس برای وب سایت قالیشویی خیلی اهمیت دارد. مخاطب اصلاً نباید دنبال دکمه تماس یا شماره شما در سایت بگردد. بهتره که دکمه ای باشد که با کلیک روی آن مستقیم به صفحه تماس منتقل شود و مسیر راحت باشد. به جای اینکه شماره را روی سایت ببینه و خودش بخواد شماره بگیره، این روش سریع تره و راحت تره…

 

5- بهینه سازی سرعت سایت

مشتریان خیلی عجله دارند، سعی کنید وب سایت خود را به طراحی بسپارید که در کار خود ماهر باشه، نباید وب سایت شما بیش از 5 ثانیه برای لود شدن وقت مخاطب را بگیرد. هر چه کمتر مخاطب را منتظر نگه دارید بهتر است. البته که ما در نشون تمام نکات بهینه سازی وب سایت را در نظر میگیریم و در طراحی لحاظ می‌کنیم و طبق استاندارد Google Page Speed و GTMetrix عمل می‌کنیم. پس جای نگرانی نیست.

 

6- در گوگل پیشرفت کنید

از ابتدا به فکر رتبه گرفتن در گوگل باشید، وب سایتی که طراحی می‌کنید اگر نتواند در رقابت با رقبای شما در گوگل بتازد پس هیچ به درد نمی‌خورد! مثل اینکه یک ماشین برای مسابقه خریده باشید که کلی امکانات دارد اما در میدان مسابقه نمی‌تواند از رقبا پیشی بگیرد. نکات سئو در طراحی سایت قالیشویی بسیار اهمیت دارد و حتماً این موارد را جدی بگیرید و با هر طراح سایت تازه کاری همکاری نکنید! چرا که تجربه در این مورد حرف اول و آخر را می‌زند و طبیعتاً شخصی که به تازگی این کار را شروع کرده نمی تواند در رتبه گرفتن شما را یاری دهد.

 

7- موبایل را جدی بگیرید

شاید در گذشته کاربران وب سایت بیشتر از طریق کامپیوترهای شخصی مراجعه می‌کردند اما در حال حاضر 90% بازدید وب سایت ها از طریق موبایل ها هستند، کاربران موبایلی افزایش چشمگیری داشتند و باید بدانید که عادت گوگل کردن در کاربران موبایلی رشد چشمگیری داشته پس بنابراین وب سایتی موفق خواهد بود که در پلتفرم های مختلف شامل: کامپیوتر، موبایل و تبلت ها به درستی نمایش داده شود. شاید شما هم در حال حاضر وب سایت ما را از طریق موبایل جستجو کردین و در حال مطالعه هستید، سایت ما کاملاً ریسپانسیو است و در همه پلتفرم ها به درستی نمایش داده می‌شود. در طراحی سایت قالیشویی هم این مورد باید رعایت شود.

طراحی سایت قالیشویی آنلاین

 

سایت تبلیغات قالیشویی

در بالا 7 مورد از امکاناتی که در طراحی سایت تبلیغات قالیشویی اهمیت داشت را بیان کردیم امیدوارم که با رعایت این موارد یک وب سایت اصولی و حرفه‌ای را راه اندازی کنید، فراموش نکنید که طراحی سایت حرفه‌ای یک سرمایه گذاری برای شماست تا با حجم بیشتری از مشتریان ارتباط بگیرید. حتی اگر از روش های سنتی بسیار نتیجه خوبی دریافت کردید این لاین از بازاریابی را در اولویت خود قرار دهید تا سهم بازار خود را در آینده به رقیبان تازه کار اهدا نکنید.

همچنین برای طراحی وب سایت قالیشویی و سایت تبلیغات قالیشویی می‌توانید از خدمات نشون استفاده کنید، ما کاملاً می‌توانیم نیازهای شما را برآورده کنیم و یک وب سایت حرفه ای برایتان طراحی کنیم که سالها برای شما کسب درآمد کند و یک پل ارتباطی عالی بین شما و مشتریانتان باشد. طراحی سایت حرفه‌ی ماست و چیزی است که در آن 8 سال سابقه داریم و با قدرت می‌توانیم این لاین بازاریابی را برای شما ایجاد کنیم.

برای مشاوره و راهنمایی کافیست با ما تماس بگیرید.

شماره ثابت در ساعات اداری: 02133318025

شماره موبایل در تمام ساعات: 09013231997

با ما تماس بگیرید.

برچسب‌‌ها: ‌
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت فروش برنج

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست