امنیت پیج خود را به ما بسپارید!

اگر یک پیج کاری دارید شما باید مراقب آن باشید چون تمام زحمات شما به همین پیج بستگی دارد، حتی اگر هکری پیج شما را هک کند و اطلاعات شما را حذف کند، حتی از روش بازگردانی پیج هم نمی‌توان کمکی به شما کرد، بنابراین تامین امنیت پیج شما از نان شب هم واجب تر است.

کانفیگ امنیتی

بررسی و تنظیمات

چک لیست

چک لیست امنیت

تست نفوذ

بررسی کامل

پشتیبانی

متعهد به شما

مراقبت پیج

در کنار شما

امنیت پیج اینستاگرام

وقتی کسب و کار شما متکی بر پیج اینستاگرام است باید بدانید که همه جوره باید برای تامین امنیت پیج اینستاگرام خود، تلاش کنید چون اگر پیج شما از دسترس خارج شود تمام مشتریانی که تاکنون داشته اید از دست خواهد رفت. از طرفی  بالا آوردن یک پیج جدید اصلاً به این سادگی ها نیست و رفته رفته رشد در اینستاگرام سخت تر و سخت تر می‌شود. خطرات مختلفی پیج شما را تهدید می‌کند که ما با تامین امنیت پیج شما از آنها مسون میداریم.

  • انجام کانفیگ امنیتی
  • پشتیبانی قوی و سریع در صورت بروز مشکل
  • بررسی امنیت پیج و زیر نظر گرفتن آن
  • چک لیست امنیتی
  • تست نفوذ و جلوگیری از نفوذ هکرها
  • جلوگیری از بدافزارها و تروجان ها
  • نظارت دقیق روی پیج
تامین امنیت پیج اینستاگرام

شماره تماس امنیت پیج اینستاگرام

برای تامین امنیت پیج شما، کافیست تا فرم آنلاین در این صفحه را تکمیل کنید و یا با شماره تماس هایی که در این صفحه درج شده تماس بگیرید. قرارداد تامین امنیت پیج اینستاگرام به صورت یکساله و دو ساله می‌باشد و کاملاً هزینه آن بستگی به موضوع و تعداد فالوور پیج دارد. برای اطلاعات بیشتر تنها کافیست اطلاعات خود را در فرم زیر تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه تامین امنیت پیج اینستاگرام

در رابطه به هزینه تامین امنیت پیج اینستاگرام در چند خط بالاتر هم توضیح دادیم که بستگی به تعداد فالوور و موضوع پیج شما دارد که تعرفه متفاوتی به دلیل حجم متفاوت کار خواهد داشت. به طور کلی تامین امنیت پیج با توجه به مدت قرارداد که عموماً یکساله هست مشخص میشه اما با توجه به کیفیت و اهمیت موضوع این مبلغ بالا نیست.

همچنین ما برای مخاطبین وب سایت یک تخفیف 15% هم در نظر گرفتیم که هنگام تکمیل سفارش اطلاع بدین که این مبلغ از کل کسر گردد.

فرم درخواست آنلاین

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]
فهرست