سیستم نوبت دهی آنلاین سالن زیبایی
دسته بندی: توسعه

سیستم نوبت دهی سالن زیبایی و آرایشگاهی

اگر شما هم نیازمند یک سیستم نوبت دهی سالن زیبایی و آرایشگاهی بصورت آنلاین هستید، حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با خدمات شرکت نشون آشنا شوید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09013231997 تماس بگیرید.

نوبت دهی سالن زیبایی

یکی از بخش های جدا نشدنی کار آرایشگاهی و سالن داران، همین بحث نوبت دهی سالن زیبایی یا آرایشگاهی است. شما باید به مشتری خود نوبت دهید تا طبق روتین و نظم کار خود را جلو ببرید. البته بگذریم از تعداد زیاد آرایشگرانی که هنوز که هنوزه هیچ نوبتی نمیدن و معتقد هستن که مشتری باید بیاد بشینه، منتظر بمونه تا نوبتش بشه! به این دست همکاران باید بگم پس شما هم منتظر بمونید تا خیلی زود سالن شما از رونق بیفته و همه مشتریان شما برن جایی که به وقت اونها احترام بیشتری میذارن. 🙂

نوبت دهی سالن زیبایی، از واجبات است. برای برندینگ سالن زیبایی شما باید حرفه‌ای عمل کنید و یکی از رفتارهای حرفه‌ای اینه که مشتری خودتان را الاف نکنید و به وقت آن احترام بگذارید. اجازه بدین هرکسی سر وقت خودش بیاد و کارش انجام بشه و برای افراد بدقول تنبیحی در نظر بگیرید که آدما تشویق بشن به خوش قولی و شما هم خوش قول بمانید.

 

نوبت دهی آنلاین آرایشگاه

به طور کلی نوبت دهی آنلاین آرایشگاه، باعث میشه که مشتریان وفادار و با پرستیژ داشته باشید. توجه کنید که نحوه برخورد و رفتار مشتریان شما، دقیقاً به شما بستگی داره چون این شما هستید که مشتریان را جذب خود می‌کنید. به من بگویید شما دوست دارید چه دسته آدم هایی جذب کسب و کار یا سالن زیبایی شما شوند؟ افراد خوش قول و آنتایم که برای آنها زمان اهمیت ویژه ای داره که اغلب آنها مدیران و کارمندان هستند. یا افرادی که زمان برای آنها بی اهمیت است و احتمالاً درآمد مستقیمی هم ندارند. چون شغلی ندارند.

بنابراین بحث نوبت دهی آنلاین آرایشگاه و سالن زیبایی روی کیفیت مشتریان شما تاثیرگذار است.

چرا نوبت دهی دستی ممنوعه؟!

چرا باید شما وقت خودتان را درگیر نوبت دادن به مشتریان کنید؟ یا اگر منشی دارید چرا همیشه در حال کلنجار با مشتریان باشد؟ وقتی که شما می‌توانید یک سامانه یا سیستم آنلاین نوبت دهی برای سالن زیبایی خود داشته باشید.

نوبت دهی سنتی به مشتریان سالن آرایشگاهی، باعث میشه وجه کاری شما نزد مشتریان افت کند. شما می توانید با راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین LEVEL کاری خود را افزایش دهید و مشتریان با کیفیت داشته باشید.

 

سامانه نوبت دهی آنلاین برای آرایشگاه

اما اگر به فکر راه اندازی سامانه نوبت دهی آنلاین برای آرایشگاه افتادید، آژانس دیجیتال مارکتینگ نشون، میتونه به شما در این مسیر کمک کنه تا بهترین و کم اشتباه ترین سیستم آنلاین را راه اندازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره های 09102420979 یا 09013231997 یا 02133318025 تماس بگیرید.

 

امکانات سیستم نوبت دهی آنلاین سالن زیبایی

برخی از امکانات سیستم نوبت دهی آنلاین سالن زیبایی را در ادامه معرفی می‌کنیم، این موارد تنها برخی از امکاناتی است که شما می‌توانید داشته باشید و هر امکانی که مدنظر شما باشد می‌تواند اضافه شود.

 • امکان نوبت دهی آنلاین
 • تقویم شمسی و میلادی جهت سهولت کار
 • تعطیل کردن سالن در روزهای خاص (برنامه زمان بندی)
 • تعطیلی در ایام تعطیلات رسمی و…
 • امکان مدیریت مشتریان
 • امکان مدیریت رزروهای انجام شده
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • مجهز به درگاه های بانکی معتبر کشور
 • راحتی سیستم حتی برای افراد آماتور
 • اطلاع رسانی و یادآوری رزروها
 • و…

 

 

برچسب‌‌ها: ‌
نوشتهٔ پیشین
برندینگ سالن زیبایی
نوشتهٔ بعدی
اسیپکر برای سالن زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست